Moje ostatnie wpisy

 •  ::  
 
Jak mam akceptować Jego skoro sama siebie nie akceptuje? 

  1 miesiąc temu

 •  :: I znowu tu jestem po dłuższej przerwie i kolejny raz z metlikiem w głowie . 
Co u mnie?&

  2 miesiące temu

 •  :: Wszystko jest dobrze,  nic sie nie zjebalo.  Przyjaźń jak przyjaźń.  Tylk

  3 miesiące temu

 •  :: Straciłam go.  Straciłam mojego najlepszego przyjaciela. 
A dlaczego?  
B

  3 miesiące temu

 •  :: Jest coraz gorzej. &nbsp;Od tygodnia. &nbsp;Jedna porażka, &nbsp;kt&oacute;r<br />a całkow

  4 miesiące temu

 •  :: Jesteśmy przyjaci&oacute;łmi, &nbsp;jest dla mnie jak brat. &nbsp;Moge z nim wszystko. &

  4 miesiące temu


Albumy

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Aby wykonać akcję musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się.

Mimo wszystko głowa do góry mała.

Mimo wszystko głowa do góry mała.

Aparat: Lenovo - EXIF
Model: Lenovo K6 NOTE
Przys?ona: f/2.0
Ogniskowa: 3.6mm
Na?wietlanie: 1000000/12500587
ISO: 998

Wyślij na komórkę

Wakacje jakoś mijają.  Z piątku na sobotę byłam z rodziną w Krynicy-Zdrój.  Pierwsze rodzinne wakacje i były na prawdę udane.  W sobotę wieczorem na festyn na Lemon, niedziela z przyjaciółkami oblewany był nowo kupiony samochód jednej z nich xD więc weekend jak najbardziej udany. 

 

No i mamy 24lipca imieniny,  a co po tym idzie 25'- urodziny.  I już nadszedl ten czas.  18nastka. Nie wierzę.  Na prawdę,  tak szybko to zleciało.  Pisze tego posta jeszcze mając 17lat, będąc niepelnoletnią gówniarą, a za nie całą godzinę już pełnoletnia gówniara.  

Z jednej strony wszystko się zmieni,  wszystko na legalu, większa odpowiedzialność za siebie,  stanie się po mału dorosłym człowiekiem co tak na prawdę mnie przeraża i niech ta godzina trwa jak najdłużej.  

A z drugiej jest coś w tej 18nasce coś jednak fascynującego.  Ale dzień jak dzień.  Spędzę go w domu. No cóż.  Impreza urodzinowa czeka mnie dopiero w sobotę *.*

Przyszły do mnie myśli... Pamiętam gdy miałam tak gdzieś 10/11 lat potem coraz więcej i zawsze mówiłam że jak będę miała 18nascie lat to będę śliczną, fajną dziewczyną, wszystkie problemy się skończą.  A co najważniejsze będę miała chłopaka,  z którym spędzę ten dla mnie jednak ważny dzień.  A tu dupą.  Nic nie pyklo.  Ale serio, moim marzeniem schowany gdzieś bardzo głęboko w sercu to spędzenie tego wtorku 25lipca będącym moim dniem, stanie się pelnoletnicz obywatelem, że spędzę go z osobą którą pokocham z wzajemnością.  Wiem że to dziwne,  jednak nic z tego. Trochę przykre.  Może jednak jest mi pisane bycie wolnym xD 

Każda z nas chciałaby urodziny spędzić z osobą dla siebie ważną,  nic nadzwyczajnego,  ale jednak ważnego. 

Czas na prawdę zapieprza... Tylu marzeń nie zdążyłam spełnić przed 18nastką, trochę boli.  Ale przecież to nie koniec świata. Kinga weź się w garść teraz to dopiero się zacznie impreza.  Nie myślę o tym jakby coś się skończyło a coś zaczyna.  Żyjemy dalej,  po prostu ten legal jednak takie tą satysfakcję hahah xD

Także ostatni post bycia niepelnoletnią głupią gówniarą. Od jutra tylko znika "nie" w pierwszym wyrazie hahahha.  

 

Link do wpisu:

Komentarze

dzemowy
12 miesięcy temu

"dorosłość" cieszy tylko przez chwile. Ludzie też przemijają. Nie warto tak ważnych dni czy chwil w życiu łączyć z konkretną osobą. Jedynie rodziców czy rodzeństwo. Osoby że tak powiem, spoza tego grona.. nie są tego warte.

dzemowy: "dorosłość" cieszy tylko przez chwile. Ludzie też przemijają. Nie warto tak ważnych dni czy chwil w życiu łączyć z konkretną osobą. Jedynie rodziców czy rodzeństwo. Osoby że tak powiem, spoza tego grona.. nie są tego warte.

odpowiedz

Reklama
12 miesięcy temu

kikusia1225
11 miesięcy temu

dzemowy:
"dorosłość" cieszy tylko przez chwile. Ludzie też przemijają. Nie warto tak ważnych dni czy chwil w życiu łączyć z konkretną osobą. Jedynie rodziców czy rodzeństwo. Osoby że tak powiem, spoza tego grona.. nie są tego warte.


Dziękuję i właśnie to zrozumiał :)

kikusia1225: dzemowy: "dorosłość" cieszy tylko przez chwile. Ludzie też przemijają. Nie warto tak ważnych dni czy chwil w życiu łączyć z konkretną osobą. Jedynie rodziców czy rodzeństwo. Osoby że tak powiem, spoza tego grona.. nie są tego warte. Dziękuję i właśnie to zrozumiał :)

odpowiedz

megera
11 miesięcy temu

Zgadzam się z komentarzem wyżej.
A co do tych przemyśleń, mówiłam sobie tak samo. Pewien etap w życiu się kończy, ale zaczyna ten bardziej poważny i ten w którym będzie się działo dużo więcej, chociaż nie zawsze to będzie łatwe do przejścia. Pamiętaj, że od nas zależy czy coś zmienimy, tylko od nas :)

megera: Zgadzam się z komentarzem wyżej. A co do tych przemyśleń, mówiłam sobie tak samo. Pewien etap w życiu się kończy, ale zaczyna ten bardziej poważny i ten w którym będzie się działo dużo więcej, chociaż nie zawsze to będzie łatwe do przejścia. Pamiętaj, że od nas zależy czy coś zmienimy, tylko od nas :)

odpowiedz

Dodaj komentarz

nick/imię:

Zaloguj się, jeśli masz już konto.
Zarejestruj się za darmo, jeśli go nie posiadasz.

treść komentarza:

Komentuj

Poleć to zdjęcie znajomym

Mimo wszystko głowa do góry mała.  :: Wakacje jakoś mijają. &nbsp;Z piątku na sobotę byłam z rodziną w Krynicy-Zdr&oacute;j.

Podaj swój adres e-mail

Podaj adresy e-mail znajomych

Napisz wiadomość

Przepisz kod z obrazka:

 

Znajomi

617. Żeby rana się zagoiła, trzeba przestać jej dotykać.

1

Pozostałe (53)

Ostatnie komentarze

Otrzymane|Napisane

Ostatnio odwiedzili